Ansatte

Ledelse administrasjon

Øyvind Grøttheim

Fungerende adm. direktør/ CEO
Mobil: +47 951 38 135

oyvind.grottheim@torghatten.no

Randi Lind

Administrasjonssjef
Mobil: +47 917 27 555

randi@secora.no

Merete Grønhaug

Lønns- og personalansvarlig
Mobil: +47 990 41 169

merete@secora.no

Clarice Sam

Controller
Mobil: +47 486 01 841

clarice.sam@secora.no

Berit Thomassen

Regnskapsmedarbeider
Mobil: +47 975 86 640

berit.thomassen@secora.no

Håvard Mandal

KHMS leder
Mobil: +47 481 77 583

haavard.mandal@secora.no

Simen Størkersen Jensen

Maskiningeniør
Mobil: +47 958 69 938

simen.stoerkersen.jensen@secora.no

Prosjektledelse

Tor Even Solvang Strand

Prosjektleder Mobil: +47 911 10 366

tor.even.strand@secora.no

Ivar Haug

Anleggsleder
Mobil: +47 482 37 910

ivar@secora.no

Ledig stilling som prosjektleder

Kontakt Randi Lind
Administrasjonssjef
tlf. +47 917 27 555
Epost: randi@secora.no

Bjørnar Osmo

Anleggsleder
Mobil: +47 977 30 239

bjornar.osmo@secora.no

Svein Jørgen Kristensen

Anleggsleder
Kontakt mobil 901 21 661

svein.jorgen.kristensen@secora.no

Rune Laberg Olsen

Formann
Mobil: +47 477 13 350

rune.laberg.olsen@secora.no

Tor Arne Evenstad

Formann
Mobil: +47 976 64 462

tor.arne.evenstad@secora.no

Knut Fagerland

Formann
Mobil: +47 941 72 647

knut.fagerland@secora.no

Viggo Larsen

Formann
Mobil: +47 958 20 223

viggo.larsen@secora.no

GDPR

GDPR

Google Analytics

Vi benytter analyseverktøyet Google Analytics for å studere trafikk, bruksmønstre og trender på dette nettstedet. Dataene som samles inn brukes for å optimalisere brukeropplevelsen og tilpasse innholdet på nettsiden. I henhold til Googles retningslinjer for bruk av Google Analytics samles det ikke inn personlig informasjon om deg som bruker. Dataene som samles inn lagres på Googles servere.

 

Google Tag Manager

Håndterer sporingskoder og refererer til sporingsoppsett og tracking til 3.partsløsninger som Universal Analytics (Google Analytics). Alt av sporingskoder kjøres og håndteres via Google Tag Manager

Hva lagres: Dine bevegelser på secora.no. All data er anonymisert og vi lagrer ingen sensitiv informasjon. Brukes til optimalisering av nettsiden og tjenester.

 

Hotjar

Anonyme data om dine bevegelser og interaksjon med lofotkraft.no. For å hjelpe oss å forstå hvordan besøkende samhandler med nettstedet vårt, registrerer Hotjar besøkendes økter. Hotjar-skriptet er en websocket-tilkobling som sender følgende informasjon til Hotjar-serverne:

- HTML-endringer som skjer mens den besøkende bruker sidene dine

- Musbevegelser

- Museklikk

- Scrolle-bevegelser

- Tastetrykk for hvit-listede handlinger

- Statistikk for om visningsstørrelsen for nettleser endres

Hver hendelse som spores, lagres i Hotjars sky-database ved hjelp av et tidsstempel som senere brukes til å spille av hendelsene i sekvensiell rekkefølge. Hotjar-skriptet sporer besøkende når de besøker forskjellige sider ved hjelp av en første-parti "cookie", slik at man kan spille av hele sesjonen i et enkelt opptak. Ingen sensitive informasjon eller brukerinformasjon hentes eller lagres.